Xiaomi, çift özellikli yeni su arıtma cihazını satışa sundu

Huawei, Vivo, Xiaomi gibi markalar ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.Çin’de Xiaomi, MIJIA Water Purifier Q800G adını verdiği yeni bir su arıtma cihazını tanıttı. Bu cihaz, 2’si 1 arada bir arıtma sistemiyle donatılmış olup, anında ısıtma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri de 360 derece etrafında ısıtma yapabilmesi. Bu sayede kullanıcılar hızla sıcak su alabiliyor. Xiaomi, bu cihazın sunduğu suyun filtrelenmiş ve içilebilir kalitede olduğunu belirtiyor.

MIJIA Water Purifier Q800G, farklı sıcaklık ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen su ısıtma modlarıyla geliyor. Bu modlar arasında normal sıcaklık, süt, kahve ve kaynar su modları bulunuyor. Kullanıcılar 25ºC ile 95ºC arasında değişen bu sıcaklıkları MIJIA uygulaması üzerinden kolaylıkla ayarlayabiliyor. Uygulama üzerinden iki özel mod da ayarlanabiliyor ve bu modlarda sıcaklık her 1ºC için özelleştirilebiliyor. Cihazın su çıkış düğmesi ise kullanım güvenliği için fiziksel bir butonla tasarlanmış.

Xiaomi, çift özellikli yeni su arıtma cihazını satışa sundu

Yeni MIJIA Water Purifier Q800G, su kalitesini ve filtre durumunu gösteren bir dijital dokunmatik ekrana sahip. Bu ekrandan su sıcaklığı ve su çıkış miktarı gibi ayarlar kolayca yapılabiliyor. Cihaz, yeni bir ana RO filtre elemanı ve yardımcı RO filtre elemanı dolaşım ince filtrasyon tasarımıyla geliyor. Bu filtre elemanının önceki versiyona göre ömrü yüzde 150 arttırılmış.

Cihazın saflaştırılmış atık su oranı da yüzde 50 artırılmış durumda ve filtre elemanı beş yıla kadar kullanılabiliyor. Cihaz, dakikada 2.15 litre su akışı alabiliyor ve bu atık su, tabak yıkama ya da zemin silme gibi işlerde kullanılabiliyor. Xiaomi’nin bu su arıtma cihazının fiyatı Çin’de 2,899 yuan yani yaklaşık 368 dolar olarak belirlenmiş. Cihaz, ülkede JD.com gibi online satış platformlarından satın alınabiliyor. Cihazın yurtdışı pazarlarına sunulup sunulmayacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x