Bağcılar’daki Sapık Sucunun Ardından Şimdi De Sapık Bakkal Çıktı!

Türkiye henüz Bağcılar’daki sapık sucu dehşetini atlatamazken akıllara durgunluk veren istismar haberlerine bir yenisi daha eklendi. 3 çocuğun istismar edildiği iddiası ortalığı ayağa kaldırdı. 3 çocuktan sadece birinin ailesi şikayetçi oldu.

“GEL SANA DONDURMA VEREYİM”

Olay, Bursa’nın Osmangazi ilçesi Panayır mahallesinde geçtiğimiz temmuz ayında yaşandı. Bursahakimiyet’ten Can Sezer’in haberine göre, burada bakkal dükkanı işleten 50 yaşındaki Zafer Ç. o sırada ailesinin ekmek almak için bakkala gönderdiği Z. Ç.’yi “Gel sana dondurma vereyim” diyerek küçük çocuğu bakkal dükkanının içine çağırdı.

“HER İSTEDİĞİNİ VERİRİM”

Bakkalda küçük kızı öpmeye ve dokunmaya başlayan Zafer Ç., “Kimseye söylemezsen her istediğini veririm sana” dedi. Yaşananlardan rahatsız olan Z.Ç. bakkal dükkanından kaçtı.

REHBER ÖĞRETMEN ORTAYA ÇIKARDI

Olayın üzerinden bir süre geçmesinin ardından Şehit Taner Çobanoğlu Ortaokulu’nda eğitim gören Z. Ç., rehber öğretmenin uygulama dersinde “Unutamadığınız, sizi etkileyen bir olayı yazmanızı istiyorum” talebinden sonra bakkal dükkanında yaşadığı olayı kağıda döktü.

Öğrencilerin notlarını okuyan rehber öğretmen, Z.Ç.’nin yaşadığı olayı aynı sınıfta eğitim gören iki öğrencinin daha başına geldiğini tespit etti. Öğrencilerin ailelerine ulaşan rehber öğretmen yaşananlarla ilgili aileleri bilgilendirdi.

‘KARŞIMDA YE’ DEDİM

Yaşananların ardından Z.Ç.’nin ailesi savcılığa suç

İLK DURUŞMADA SERBEST KALABİLİR

Savunmanın ardından Bursa 5. Sulh Ceza Hakimliği, 50 yaşındaki bakkal Zafer Ç.’yi “12 yaşından küçük çocukların cinsel istismarı” suçundan tutukladı. Z. Ç.’nin ailesi dışında istismarcı şahıstan şikayetçi olan çıkmadı. Bu sebeple Zafer Ç.’nin ilk duruşmada serbest kalma ihtimali bulunuyor.

“AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEZDİ”

Olayın ortaya çıkmasının ardından uzun süredir Z.Ç’nin hal ve hareketlerinde değişim olduğunu ifade eden bir aile yakını, “Z.Ç. uzun süredir içine kapanıktı. Yakınları birkaç kez kendi kendine ağlarken bulmuş. Böyle bir olayın gerçekleşmiş olacağı aklımızın ucundan geçmezdi.” dedi.

“PEDOFİLİYE YATKIN PAYLAŞIMLAR GÖRDÜM”

Zafer Ç.’nin bir aile yakını, olayın ardından şahsın sosyal medya hesaplarını incelediğini belirterek, “Şahsın pedofiliye yatkın paylaşımlarının olduğunu gördüm. Ayrıca şahıs mahkemede ‘aile ilişkilerinin’ çok düzgün olduğunu ifade etti ama öğrendik ki eşinden de boşanmış. Şahsın gereken en büyük cezayı almasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

BAĞCILAR’DAKİ SAPIK SUCU DEHŞETİ

Öte yandan, İstanbul Bağcılar’da geçen sene okuldan çıkan 11 yaşındaki M.Y.’yi aracıyla kendisine ait su dükkanına götürüp burada alıkoyan ve taciz eden Metin Şenay, geçtiğimiz haftalarda infiale yol açtı. 7 Mayıs’ta hakim karşısına çıkacak olan Metin Şenay’ın daha önce de istismar ettiği çok sayıda çocuğa ait görüntülerin şifreli bir hard diskte olduğu öne sürüldü, istismar olayını ses yalıtımlı odada yaptığı ortaya çıktı. Bu kan donduran olaydan sonra Bursa’da yaşanan istismar da Türkiye’yi yeniden sarstı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x