Kadir İnanır’ın 23 Yıllık Hayat Arkadaşı Jülide Kural Konuştu!

Beykoz’da yaşadığı evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türkiye sinemasının ünlü ismi Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili İnanır’ın sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

Beykoz’daki konutunda sağlık sorunu yaşayarak hastaneye kaldırılan Türkiye’nin ünlü sinema oyuncusu Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili eşi Julide Kural tarafından yapılan açıklama sosyal medyada paylaşıldı.

Kural’ın ifadesine göre, İnanır sabah saatlerinde rahatsızlanarak acil olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Yapılan hızlı tetkikler sonucunda beyinde bir pıhtı tespit edildi ancak doktorlar ve sağlık çalışanlarının özverili çabalarıyla müdahale edilerek pıhtı temizlendi.

Şu anda yoğun bakımda olan İnanır’ın durumu stabil. Julide Kural, İnanır’ın güçlü birisi olduğunu ve bu süreci destekleriyle atlatacağına inandığını belirtti. Kamuoyundan talebi ise, İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yalnızca kendisi ve doktorların açıklamalarını dikkate almaları ve düzenli olarak bilgilendirme yapacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x